Zadzwoń do nas - 602 788 178

Naucz się jak się uczyć - mnemotechniki, twórczość i kreatywność, efektywne notowanie, techniki koncentracji na zadaniu, szybkie czytanie i inne.
Szkolenia grupowe oraz indywidualne dla osób prywatnych, firm, placówek oświatowych i innych instytucji.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wszystkie osoby, które czują gotowość do wprowadzenia zmian w swoim życiu osobistym !!!
Konsultacje indywidualne z zakresu doradztwa zawodowego, terapii pedagogicznej, poradnictwa psychologicznego, logopedii i inne.

Doskonalenie nauczycieli

Fotolia 97853958 XS

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, w 2013 roku powstała Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Cogito.

Ofertę kierujemy do rad pedagogicznych i nauczycieli różnych typów szkół i placówek publicznych i niepublicznych, kadry kierowniczej, doradców metodycznych, przedstawicieli biur i wydziałów oświaty. Proponujemy Państwu bogatą ofertę różnorodnych form szkoleniowych, przygotowanych przez nauczycieli doradców metodycznych, wynikających z realizacji celów i kierunków polityki oświatowej państwa, celów statutowych Placówki i bieżących potrzeb środowiska oświatowego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie Placówki www.npdncogito.pl