Zadzwoń do nas - 602 788 178

POSZUKUJEMY

Konsultant oświatowy

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż usług szkoleniowych w sektorze b2b
  • tworzenie indywidualnych ofert dla Klientów biznesowych,
  • profesjonalne przygotowywanie ofert i prezentacja oferty handlowej firmy,
  • obsługa Klienta i budowanie długotrwałych relacji handlowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży, obsłudze Klienta lub dziale personalnym,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientem,
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,
  • samodzielność, systematyczność oraz inicjatywa i konsekwencja, dobra
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • osoby z doświadczeniem w pracy w firmie szkoleniowej, doradczej,
  • wiedza z zakresu HR i/lub umiejętności miękkich.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (stała pensja + prowizja uzależniona od wyników + premie)
  • pracę w stabilnej firmie w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,
  • możliwość udziału w szkoleniach oferowanych przez firmę,
  • możliwość budowania i zarządzania zespołem.

Trener / Wykładowca

  • prowadzenie szkoleń (różne dziedziny)
  • analiza potrzeb szkoeniowych naszych Klientów
  • opracowanie i wdrażanie programów szkoleniowych
  • ewaluacji programów szkoleniowych
  • tworzenie dokumentacji szkoleniowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunkowe, w zależności od tematyki prowadzonych szkoleń),
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, systematyczność oraz inicjatywa i konsekwencja,
  • dobra komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (stała pensja + premie)

W temacie wiadomości proszę o wpisanie: Praca

W CV winna się znaleźć klauzula następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami